DevOps Engineer | IČO | až 9000 Kč/MD

Plný úvazek
Mzda
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
118-16-401934
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud jste seniorní DevOps engineer s nadšením do Kubernetes, zajímate se o bankovní sektor a lákají Vás Greefield projekty, tak pokračujte ve čtení.

Co Vás v práci čeká?

  • Podílet se ojedinělém projektu nově vznikající digitální banky, která bude plně v Cloudu
  • Podílet se na vymýšlení architektury systému
  • Spolupráce s jinými členy týmu
  • Stand up meetingy každé ráno
  • Začlenit se do super kolektivu
  • Práce v agilním prostředí (Kanban)
  • Na denní bázi používat zajímavé a moderní technologie
  • Review kódu

Tech-Stack:

  • K8s, Helm, Docker, Gitlab, ArgoXX, Prometheus, Alert Manager, Grafana, Jaeger, PostgresDB, RabbbitMQ, Kafka, AWS/OCI/AZURE, JIRA, Confluence
Požadavky

Co od Vás očekáváme?

  • 5+ let praxe na pozici DevOps Engineer
  • Znalost administrace Linuxových serverů nutností
  • Zkušenosti s Terraform a Ansible
  • Orientace v kontejnerizaci (Kubernetes/Docker)
  • Znalost Cloud technologií (AWS/AZURE/OCI)
  • Další technologie, které používáme: Helm, Gitlab, ArhoXX, PRometheus, ALert Manager, Grafana, Jaeger, PostgresDB, RabbitMQ, Kafka, Jira, Confluence
  • Samostatnost, spolehlivost, kreativní myšlení
  • Ochota přicházet s novými nápady

Výhodou:

  • Znalost programování/scriptování v následujících jazycích: Golang/Python/Bash/SQL
Benefity

Benefity:

  • Firemní tarif
  • 25 dní placeného volna
  • Zvýhodněné finanční produkty
  • Flexibilní pracovní doba
  • HO (2 dny v týdnu)