DevOps Engineer

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 115 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357026
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aplikace co potřebují správnou konfiguraci pro PHP, NodeJS, Nginx a další

High Availability aplikací a jejich škálování

Kontinuální rozšiřování monitoringu a alertů v systému (Know Your System - alerty na menší/větší traffic, monitoring a alerty na nezvyklou zátěž, sledování výkyvů)

Podpora vývojářům s vytvořením specifických Docker kontejnerů a jejich optimalizace (rychlost, velikost, bezpečnost, ...)

Technologie jako Cloudflare, ELK stack, Prometheus, Grafana, Docker, Ansible, RabbitMQ, MongoDB, Redis, Elasticsearch, PHP, NodeJS

Požadavky

Linux, Bash, Ansible

Docker a orchestrace kontejnerů (momentálně je preferováno Kubernetes)

Znalost ELK stacku, Elastic alerts, monitorovacích nástrojů (Grafana, Prometheus)

Benefity
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování,

Dovolená 5 týdnů

  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dog-friendly office