Developer - FE ANGULAR

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375498
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pokročilé vývojáře do našeho týmu. Vyvíjíme onlint portal pro HR ve firmách. Je to lehký klient - klas. 3 vrstvá aplikace pro manažery i koncové uživatele, dostupný přes různá zařízení (pc, mobil, tablet), obsahuje např. funkce jako: stáhnout si vyplatní pásku, změň si své kontaktní údaje, hodnocení, docházka, evidence cestovních nákladů, vzděláváni, schválení elektronického podpisu ad.

Projektů máme více, budeme rádi, když nám s nimi pomůžeš. Pracujeme hlavně s:

  • Javascript, Typescript
  • UI framework Angular
  • MD Bootstrap
  • HTML, CSS, SVN/Git, API, JSON, XML
  • MS Visual Studio Code / WebStorme

Lidem se u nás líbí, o tom také svědčí to, že jsou u nás již déle a nehledáme náhradu za nikoho, rozšiřujeme tým :-).

Neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • umět programovat FE v Typescript a Javascript
  • znalost Angular
  • být komunikativní a umět pracovat v týmu
Benefity
  • Pružná pracovní doba
  • Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání