DESIGN ENGINEER | formy vstřikolisů | full remote

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Referenční číslo
8-10-406422-1
Popis pozice

Jste zkušený desing engineer, kterého už nebaví dojíždění do kanceláře? Ovládáte anglický jazyk, a tak pro vás denní komunikace s americkou pobočkou nebude problém? Pak pro vás máme velmi zajímavou nabídku práce.

Náplň práce:

  • navrhování a vývoj forem pro vstřikování plastů
  • poskytování technické podpory týmu návrhářů produktů, zákazníkům a dalším oddělením společnosti
  • vyhodnocování stavu procesu vzniku nových forem
  • spolupráce s engineeringem při vývoji nových produktů
  • účast na vzorkování nových nástrojů
  • podílení se na návrhových opatření za účelem, co nejlepších výsledků
  • koordinace vývoje forem
  • komunikace se zahraničním týmem vývoje
  • reporting vedení
Požadavky
  • strojírenské vzdělání nebo odpovídající praxi
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost procesu vstřikování plastů
  • zkušenosti s konstrukcí a výrobou nástrojů pro vstřikování plastů
  • CAD, výhodou: PowerShape, NX, SOLIDWORKS
Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky
  • pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
  • po 3 letech u společnosti dovolená navíc