Delphi programátor začátečník

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-16-367648
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s Delphi 5, migrace dat, SQL skripty a ORACLE ti nejsou cizí?

Hledáš nové uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního růstu?

Úspěšná softwarová společnost, sídlící nedaleko Brna, hledá vhodné kandidáty na pozici Programátora.

Co bude tvou náplní práce?

  • migrace dat a práce z daty na úrovni SQL
  • tvorba zákaznických reportů
  • tvorba zákaznických importů z externích systémů
  • komunikace se zákazníkem
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutná znalost SQL – (MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE) – tvorba SQL skriptů, uložených procedur
  • znalost Delphi 5 a Delphi XE 10.1 Berlin přístup k datům za pomoci ADO a FireDac
  • znalosti vývoje databázových systémů

Co bude tvou výhodou?

  • znalost DevExpress komponent pro Delphi
  • zkušenosti s vytvářením tiskových reportů za pomoci QuickReport
Benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost profesního růstu
  • rodinná pohodová atmosféra