DĚLNÍK/ce VE VÝROBĚ 24000 KČ

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
20 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
12-18-355403
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výroby celulozy nedaleko Šumperka hledáme zdatné DĚLNÍKY A POMOCNÉ DĚLNÍKY.

Jedná se o různé pomocné práce jako:

  • manipulace s materiálem
  • obsluha řezačky papíru
  • značkování produktů
  • kontrola kvality
  • jednoduchá obsluha strojů - zaučíme

Dále hleáme i zkušenější pracovníky na OBSLUHU LINKY-jedná se o kontrolu linky,hlídání parametrů a drobné korekce.

Smlouva na HPP zatím na 6 měsíců či i méně dle domluvy. Vítáme i studenty s dobrou kondicí přes prázdniny.Požaujeme však plný úvazek (ne občasné směny).

Požadavky
  • ochota pracovat na 3 směny v nepřetržitém režimu (kalendář směn máme předem daný, občas jsou víkendy)
  • dobrá fyzička, vhodné pro muže
  • ochota dojíždět do práce nejste-li z lokality (ze ŠPK dobré spoje)
  • celková měsíční hrubá mzda 21 -25000,-Kč v záv.na směnnosti
  • dovolená 2 dnx/měsíc
  • závodní strava
  • oděv a obuv fasujete
  • ZAUČÍME ;-)