Dělník či Dělnice ve výrobě s Ubytováním

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
19 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
12-18-372581
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zavedená úspěšná firma, kde je svět ještě v pořádku, vyrábějící domácí potřeby nabízí stálou práci DĚLNÍKŮM/ DĚLNICÍM DO VÝROBY.

Práce spočívá

  • v obsluze jednoduchých strojů
  • jednoduché nastavení strojů a sledování kvality vyrobených dílců
  • různé práce na balírně nebo na kontrole
  • šikoví a technicky zaměření se mohou časem posunout do údržby apod.

Nástup na HPP a možné i ubytování.

Možnost přesčasů.

Požadavky
  • obě ruce pravé
  • ochota pracovat na 3 směny
  • dobrá pracovní morálka
  • fyzická způsobilost (hluk na pracovišti)
  • ochota se učit a nebát se toho - nebolí!
Benefity
  • nástupní hrubá mzda od 110-117,- Kč/hodinu
  • Možnost ubytování v míste pracoviště
  • příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na penzijko a životko
  • 13. plat
  • výkonnostní bonusy
  • závodní strava
  • všechno Vás naučíme - není to složité