Správce sítě DDI | 90 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
16-15-383438
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud teď nevidíš zkratku DDI poprvé a měl jsi už možnost pracovat v rozhraní Infobloxu nebo VitalQIP, tak jsi to právě ty, koho hledám!

V brněnské společnosti, kde se mluví anglicky a sídlí ve zbrusu nových kancelářích, hledají čerstvou posilu na pozici SPRÁVCE SÍTĚ DDI.

Co bude náplní tvé práce:

  • Implementace DNS/DHCP na více platformách
  • Aktivní zapojení do řešení nových projektů
  • Implementace nových řešení a správa existujících zákazníků
  • Komunikace se zákazníky v případě řešení problému
  • Komunikace s vendorem
  • Inženýrství a podpora IPv4 a IPv6
Požadavky
  • Zkušenost s prací na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Schopnost každodenní komunikace v angličtině se zákazníky a kolegy
  • Výborné vyjadřovací schopnosti pro zvládnutí komunikace se zákazníky
  • Schopnost efektivní organizace pracovních činností v čase
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost práce z domu
  • Zajištění certifikace pro Infoblox včetně každoroční obnovy
  • Služební notebook a telefon
  • Firemní vzdělávání