Databázový Administrátor MS SQL Server

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-16-353937
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do týmu Windows Server Administrátorů hledáme databázového administrátora MS SQL Server.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Optimalizace a kompletní správa databází na bázi MS SQL Standard (v budoucnu Enterprise)
  • Vytváření velké instance SQL z několika malých
  • Zodpovědnost za dostupnost a bezpečí dat společnosti
  • Konzultace s dalšími odděleními

Pojďte pracovat pro úspěšnou farmaceutickou firmu na Praze 4.

Pošlete svůj životopis a já Vám povím více.

Požadavky
  • Měl by ses dobře vyznat v administraci databází MS SQL ve Standard edici
  • Mít povědomí o IT infrastruktuře, konfiguraci a instalaci serverů
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Hrazené certifikáty
  • Příspěvek na dopravu
  • Mobilní tarif pro členy rodiny
  • Jazykové kurzy