Data specialist

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 42 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
19-15-372383
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás data a analýzy?

Máte velmi dobrou znalost Ms Excel?

Chcete nastartovat svou kariéru v oblasti IT?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Data Specialist"

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • vývoj, rozšiřování a údržba datové základny
  • periodická příprava reportů o stavu projektů a vstupů pro reporting vedení
  • navrhování nových postupů při analýze dat
  • analýza nákladů projektů a kontrola plnění harmonogramu projektů proti skutečnosti
  • kontrola správnosti a konzistence dat napříč projekty v systémech společnosti v rámci skupiny (holdingová struktura)
  • návrh metod a mechanismů v oblasti controllingu a reportingu projektů portfolia
  • tvorba a odpovědnost za správnost reportů zajišťujících kontrolu konzistence, časové a věcné správnosti dat
  • vyhodnocení reportingu v oblasti kontroly dat a dohled nad nápravou do požadovaného stavu
  • příprava ad hoc analýz a reportů
  • úzká spolupráce s vedoucími projektů a ekonomickým úsekem

nástup: Ihned

lokalita: Praha 5

Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání
  • výbornou znalost Excel včetně analytických nástrojů
  • znalost MS Project
  • znalost PowerBI nebo jiného Business Inteligence nástroje, MS Dynamics365 BC nebo SQL výhodou
Benefity
  • Bonusy, prémie
  • Volno mezi svátky
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost občasné práce z domu
  • Notebook, telefon
  • Firemní akce
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search