Data Engineer |Full-Remote| Keboola + SQL

Referenční číslo
134-16-405637
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozumíte procesům ETL, ovládáte jazyk SQL, platformu Keboola a máte alespoň základní zkušenosti s nástroji pro vizualizaci dat, jako je Tableau?

Tak jste tady správně.

Mám pro Vás projekt pro mezinárodní společnost, která se řadí mezi přední poskytovatele asistované reprodukční technologie v Evropě.

Vaším úkolem bude:

  • Podpora při navrhování a implementaci procesů ETL v nástroji Keboola za účelem extrakce, transformace a načítání dat z různých zdrojů (EMR, ERP, CRM, SharePoint atd.)
  • Podílet se na vývoji datové platformy podle požadavků vlastníků podniku (datové integrace - HR, finanční, CRM atd.).
  • Odstraňování chyb a vyšetřování neočekávaných incidentů v rámci propojení EMR a datových toků.
  • Komunikace mezi klinikami v otázkách validace dat, možností připojení, přístupových práv atd.
  • Řízení správy dat - kvalita dat, přístup k datům atd.
  • Dokumentace vývoje datové platformy.
Požadavky
  • Znalost konceptů datových skladů a datového modelování.
  • Praxe s platformou Keboola předností.
  • Znalost SQL.
  • Zkušenost s nástroji statistické analýzy.
  • Zkušenosti s daty v oblasti zdravotnictví výhodou.
  • Plynulá znalost angličtiny v mluvené i psané podobě.
  • Zkušenost s nástroji pro vizualizaci dat.
  • Praxe s nástroji pro vizualizaci dat.
  • Znalost programovacích jazyků, jako je Python, R nebo Java, je výhodou.
Benefity
  • Možnost práce na bázi full/remote
  • Roční Bonus (až 15%)
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnu dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Vzdělávácí kurzy a škoelní