Data Analytik internetové televize!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-15-375540
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme data analytika pro analýzu televizního obrazu.

Máme ambice rozjet ve velkém Machine Learning.

Jedeme hlavně na Linuxech. Vysílání probíhá u klientů z celého světa a máme spousty diváků v různé vysílací doby.

Součástí naši vysílací platformy jsou také reklamy a sledování kdo kdy, kde a co sleduje.

Pokud Tě tedy baví analýza dat, ML a práce s Pythonem a už máš s tím vším nějakou praktickou zkušenost, rádi Tě pozveme na pohovor, kde si řekneme více.

Sídlíme u metra Háje, kde máme i svou laboratoř. Uvítáme někoho, komu nevadí chodit do kanceláře ideálně 4 dny v týdnu (v pátky míváme vždy HO).

Jsme menší společnost, nadšenci do Linuxu. Daří se nám i v této době skvěle a máme ambice se ještě trochu rozrůst. Budeš to právě Ty, kdo se přidá k naší posádce a ponoří se do vln televizního internetového vysílání?

Pošli svůj životopis a řekneme si více.

Požadavky
  • praktická zkušenost s Pythonem a analýzou dat
  • velmi dobrá znalost Excelu
  • chuť analyzovat TV obraz a vysílání
  • zájem o Machine Learnig
Benefity
  • variabilní pracovní doba core 10 - 13 hodin
  • pátky Home Office
  • pohotovosti jsou dobrovolné On Call a za příplatek
  • služebky nejsou, ale pokud by ses chtěl podívat třeba na instalaci na Floridu nebo do Brazílie, máš možnost :)
  • nb a telefon
  • výborné kafe
  • možnost parkování