DATA ANALYST |ENERGIE|

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-16-405409-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro úspěšného klienta v oblasti Energií hledáme nového kolegu na pozici Specialista pro Energetická Data!

Znáte Python ale zároveň chcete rozvíjet své schopnosti v komunikaci s externími partnery?

Nebudete komunikovat jen s partnery, ale i zahraničními provozovateli distribučních energetických sítí.

Chcete mít na starosti datovou analýzu, prácovat s databází?

Hledáme někoho, kdo se chce nadále v sektoru rozvíjet, vzdělávat a růst!

Požadavky
  • Python je nutností
  • Komunikační dovednosti, nebát se komunikovat s externími partnery a zahraničními distributory
  • AJ na komunikativní úrovni (B1-B2), hlavně se nebát!
  • Vysokoškolské vzdělání; Elektroenergetika

Výhodou; Znalost modelování energetických zařízení, výměna energetických dat

  • Ideálně hledáme někoho, kdo programuje na úrovni scriptů a zná makra
Benefity
  • 26 dnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna.
  • 15 % roční bonus
  • Benefit plus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Multisportka