Data Analyst

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-15-358153
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme farmaceutická společnost a hledáme analytika do týmu, která nám pomůže zlepšit naše výrobní procesy.

Budeš analyzovat relevantní produktové trendy a vést aktivity související se zlepšováním procesů při zavádění nové technologie, při snaze o zvyšovaní výtěžku apod.

Vytvářet metodiku a taky vybírat nástroje pro statistické vyhodnocení procesních dat.

Kontrolovat validitu dat a schvalovat relevantní GMP dokumenty (odchylky, změnová řízení, CAPA apod.

Chceš vědět více? Pošli svůj životopis.

Požadavky
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně v chemickém nebo farmaceutickém průmyslu)
  • zkušenosti s projektovým managementem, schopnost zkoordinovat rozsáhlé komplexní úkoly
  • expertní znalost MS Excel, znalost SW pro vyhodnocování dat (např. Minitab, QC expert) a ideálně i znalost programovacích jazyků (VBA, Python, JAVA)
  • výbornou znalost statistiky a statistických nástrojů
  • zkušenosti s prací s relačními databázemi
  • dobrá znalost AJ
Benefity
  • smlouvu na dobu neurčitou

příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan

zvýhodněné firemní stravování

příspěvek na penzijní a životní pojištění

5 týdnů dovolené

3 sick-dny

firemní vzdělávání

fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny