D-FMEA - MODERÁTOR/-KA

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-406869
Popis pozice

Hledá se D-FMEA - MODERÁTOR/-KA!

Náplň práce na této pozici:

  • Budete zajišťovat a podporovat veškeré činnosti související s

FMEA v rámci vývojového projektu i během sériové výroby

  • Moderovat a vytvářet produktové FMEA DE/EN v souladu s

VDA

  • Připravovat a následně zpracovávat produktové FMEA

včetně kontroly věrohodnosti

  • Plánovat termíny produktové FMEA
  • Reportovat stav produktové FMEA zákazníkovi, vedoucímu

vývoje a managerovi projektu

  • Tvořit prezentaci výsledků produktových FMEA
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň minimální zkušenost s D-FMEA, ideálně v automobilovém průmyslu nebo jiné výrobní společnosti.
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Němčina výhodou
  • Měli byste mít také zkušenosti s nejnovější metodikou a softwarem FMEA. -
  • Znalost práce s programem Plato-Software výhodou
  • Znalost základních nástrojů kvality a porozumění VDA a AIAG
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
  • komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace