Czechy: Lekka praca na produkcji! Świetna Darmowa kwatera!

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
17 800 - 23 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
8-18-360963
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kusi Cię lekka praca na produkcji w Czechach? Chciał byś pracować w czeskim zakładzie japońskiej firmy, w którym najważniejszy jest szacunek w stosunku do pracownika? Zależy Ci na godnym zakwaterowaniu, w którym będziesz mógł po pracy wypocząć?

Proponujemy Ci stanowisko: Operator produkcji.

Jakie warunki mamy do zaoferowania?

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • jasne i uczciwe warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie w okolicach 3 000 PLN netto na START,
  • godne zakwaterowanie (w pełni opłacone przez zakład pracy),
  • obiady w zakładzie pracy o wartości tylko 0,80 PLN za posiłek o dwóch daniach.

Przede wszystkim, otrzymasz od nas świetny serwis koordynatora, który będzie Twoim wsparciem podczas procesu wdrażania, ale również później.

Požadavky

Co właściwie oczekujemy w zamian?

  • zręczność manualną,
  • sumienne podejście do pracy,
  • chęć pracy w systemie 3 zmianowym (w weekendy nie pracujemy).
Benefity

Pewnie Cię interesuje, co produkujemy. Zajmujemy się produkcją przepustnic oraz pomp paliwa do samochodów światowych producentów, których z całą pewnością dobrze znasz.

Praca jest zarówno dla kobiet i mężczyzn, ale chętnie przywitamy również pary. Zakład pracy znajduje się w małym historycznym mieście: Louny (Ústecký kraj), tylko 60 km od Pragi.

Zaciekawiła Cię nasza oferta pracy? Masz jakieś pytania? Śmiało zadzwoń: +420 721 149 139 albo +48 739 259 283, możesz też wysłać CV albo zostawić wiadomość.

Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search