CRM SPECIALISTA | PRAHA | 85 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-15-405543
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nového kolegu do našeho týmu, který má zkušenosti s SQL,pracoval s nástroji nástroji pro řízení kampaní a má zájem o analýzu zákaznických dat.Pokud tě baví připravovat a realizovat marketingové kampaně a máš rád výzvy spojené s optimalizací zákaznického chování a zvyšováním jejich hodnoty, pak hledáme právě tebe.

Jak bude tvá práce vypadat?

Plánování a koordinaci marketingových kampaní na našem online herním portále.

Řízení aktivit zaměřených na zvýšení hodnoty zákazníků, včetně up-sell a cross-sell iniciativ.

Monitorování a optimalizace kampaní na základě analýzy zákaznického chování a výkonnosti.

Koordinaci mezi různými odděleními pro hladký průběh kampaní.

Zpracování výsledků kampaní a jejich prezentace interním týmům.

Organizaci spotřebitelských soutěží a řízení CRM požadavků.

Spolupráci na inovacích a přímou komunikaci se zákazníky.

Požadavky

Koho hledáme?

Aktivního a komunikativního člena týmu s důrazem na spolehlivost a důslednost.

Výhodou je zájem o sport a online hry.

Znalost CRM systémů nebo marketingového prostředí.

Pokročilou znalost anglického jazyka.

Benefity

Možnost osobního a profesního rozvoje.

Flexibilní pracovní prostředí s možností home office.

Široký balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů.

Finanční podpora pro sport, jazykové kurzy, cestování a další.

Moderní kanceláře přímo u metra.

Příjemné pracovní prostředí s přátelským týmem.