CRM Konzultant | až 55 000,-

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-16-386602
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do dynamického kolektivu pro společnost, která se zabývá zabezpečením dveřních systémů hledáme posilu v podobě CRM konzultanta, který nám pomůže implementovat a nastavit nový CRM systém.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Spolupráce na projektech souvisejících se CRM systémem
  • Komunikace s obchodními týmy, sběr požadavků od týmu a následná analýza
  • Příprava návrhu na rozvoj optimalizace
  • Implementace a integrace navrženého řešení
  • Podpora koncovým uživatelům systému
  • Testování a následné vyhodnocení funkčnosti

Zkrátka na této pozici budete klíčovou osobou, která se bude kompletně starat o hladký chod nového CRM systému od jeho implementace až po uživatelskou podporu kolegům. Budete i v úzkém kontaktu s EMEA týmem, který řeší CRM napříč jinými zeměmi. Na tuto roli velmi rádi přijmeme člověka s minimálními zkušenostmi – rádi Vás vše naučíme, nebo také zkušeného člověka, který nám může předat své know-how.

Požadavky

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

  • Zkušenost (klidně i okrajovou) s implementací nebo integrací CRM systému
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost Angličtiny na komunikativní úrovni
  • Smysl pro detail
  • Schopnost komunikovat s obchodními týmy

VÝHODOU:

  • Znalost Microsoft Dynamics 365 (CRM)
Benefity

Na co se navíc můžete těšit?

  • Roční bonusy do výše až 15%
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Telefon + neomezený tarif
  • Notebook i k soukromému užití
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí