CQA | SENIOR

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
8-18-405387-3
Popis pozice
  • komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za reklamace u nových i stávajících projektů
  • tvorba návrhových opatření, kontrola plánů a analýza indikátorů kvality
  • interní a externí audity
  • spolupráce při optimalizaci procesů
  • plánování kvality při zavádění nových projektů
  • řízení standardů kvality u přidělených projektů, tvorba dokumentů kvality (plán kontroly a řízení, zkušební plány)
Požadavky
  • min. středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
  • předchozí zkušenosti z oblasti zákaznické kvality
  • znalost prostředí z automotive společnosti
  • dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost norem IATF 16946, CSR
  • znalost nástrojů kvality
Benefity
  • dovolená navíc dle odpracované doby až 25 dní
  • příspěvek na stravování/ závodní stravování
  • masáže přímo ve firmě - parafínové lázně
  • příspěvek na sport
  • očkování proti chřipce
  • dotovaná firemní doprava
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • odměny za dobré nápady
  • příspěvek na životní pojištění
  • vzdělávací kurzy a školení
  • mobilní telefon
  • firemní akce