C#.NET DEVELOPER

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-16-359179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do týmu hledáme programátory C#.NET pro rozvoj stávajícího projektu řízení strojírenské výroby u zákazníka se kterým úspěšně firma spolupracuje dlouhodobě.

Náplní práce je analýza problémů, návrh, programování, testování a implementace řešení.

Požadavky
  • aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
  • chuť programovat a řešit úkoly z oblasti zpracování velkých dat
  • zákaznický přístup k řešení problémů
Benefity
  • volná pracovní doba, možnost HO
  • výkonové, projektové finanční bonusy
  • pracovní cesty (Německo, Rakousko, Švýcarsko)
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • možnost profesního i kariérového růstu
  • káva, čaj, nealko nápoje na pracovišti zdarma