CNC OPERÁTOR/PROGRAMÁTOR - OLOMOUC

Plný úvazek
Mzda
170 - 210 Kč
Referenční číslo
12-18-378390
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Programování a obsluha CNC strojů - 5-osá obráběcí centra, 3-osé a 2-osé soustruhy.

Práce na 3 směny.

Kooperace v cca 15ti členném týmu.

Požadavky
  • zkušenost jako CNC operátor
  • ochota pracovat na 3 směny
  • ideální je zkušenost s 5-osým obráběcím centrem, 3-osé a 2-osé soustruhy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu ve výši 3kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště)
  • nadstandartní příplatky (noční 35%, odpolední 7,5%, přesčasový 30%, víkendový 20%, dvoustrojová výroba 75Kč/routingová hod.)
  • roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
  • pololetní bonus ve výši až 5000 Kč (po zkušební době)
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
  • příspěvek na životní pojištění ve výši 666Kč měsíčně (po zkušební době)
  • stravenky ve výši 100Kč
  • příspěvek na občerstvení na pracovišti
  • Vodafone zaměstnanecký program (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)