CNC OPERÁTOR |3 SMĚNY | 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-18-372708
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme pracovní pozici CNC OPERÁTORA. Šanci dostanou všichni i bez technického zaměření, stačí chtít. Práce přímo v Táboře, nástup možný ihned.

Tvojí prací bude měření a kontrola vyrobených dílců, obsluha obráběcích strojů CNC a zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů.

Pro koho je pozice vhodná?

Pro všechny, kteří jsou ochotni se něco přiučit. Výhodou jsou zkušenosti s řídícím systémem Fanuc a prací na obdobné pozici. Rádi ale zaučíme i zájemce bez praxe a zkušeností. Pozice vhodná pro absolventy.

Požadavky

základní orientace ve strojírenské technologii

ochota pracovat na 3 směny (7,5 hod)

zručnost a pečlivost

praxe na obdobné pozici výhodou

Benefity

roční bonus podle splnění cílů

příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

závodní stravování