CNC operátor bez nočních | Brno | 35-45 OOO Kč

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
42-18-405766-2
Popis pozice

Hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a smlouvou na dobu NEURČITOU? Do strojírenské společnosti v Brně hledáme pracovníky na pozici Operátor CNC strojů! Hledíáme jak kandidáty se zkušeností, tak nováčkky se zájmem o obor.

Náplň práce:

  • obsluha CNC frézy / CNC soustruhu
  • obrábění dle technické dokumentace
  • kontrola obrobku
  • práce ve dvousměnném provozu
Požadavky
  • znalosti na úrovni SOU nebo SOŠ se strojírenským zaměřením
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost upínání na frézce / soustruhu a základní přehled ve frézovacích / soustružnických nástrojích
Benefity

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost navýšení mzdy při kvalitně vykonávané práci
  • dotované stravování
  • práci v klimatizovaném moderním prostředí
  • bonusy v závislosti na plnění stanovených norem
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile
  • kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
  • odměny při životním jubileu

OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ:

  • nadstandardní výkony, zlepšovací návrhy
  • benefit za nečerpání nemocenské
  • přivedení nového člena týmu.