CNC OPERÁTOR

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-10-397307
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti na CNCéčku jak s obráběním tak s programováním. Není pro vás problém nastavit CNC podle technické dokumentace? Pak pošlete svůj životopis!!!

Náplň práce:

  • obrábění na CNC strojích
  • částečné programování CNC
  • čtení technické dokumentace
  • kontrola a údržba zařízení
Požadavky
  • Vyučení ve strojírenském či jiném technickém oboru
  • zkušenost s programováním CNC strojů
  • Prokazatelná praxe na pozici CNC obráběče = znalosti a zkušenosti umožňující samostatný výkon práce
  • Schopnost vykonávat obráběcí operace dle výkresů a postupů
  • Schopnost identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření
Benefity
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem zaměstnanců
  • Různé školení a jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Kafeterie
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění