CNC operátor

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-18-381758
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás práce operátora CNC obráběcího centra? Nemáte příliž velkou praxi? Nevadí, vše Vás naučíme.

Stačí mít technické povědomí a chuť pracovat. Samozřejmě uvítáme i již zkušené pracovníky !!!

Vaší náplní práce bude:

  • obsluha CNC obráběcího centra
  • kontrola a měření vyrobených dílů
  • drobné úpravy programů
Požadavky
  • vzdělání SOU/SŠ - mechanik, seřizovač CNC strojů, obráběč kovů výhodou
  • schopnost číst technickou dokumentaci výhodou
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
  • V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky.
  • Dáme Vám náborový příspěvek 10.000 Kč !
  • Za doporučení zaměstnance Vás odměníme až 10.000 Kč.
  • Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
  • Podporujeme Vaše vzdělávání absolvováním odborných školení

a jazykových kurzů

  • Poskytneme Vám dotované stravování v areálu společnosti
  • Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity,

např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora

  • Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí
  • Budete mít práci ve stabilní společnosti