CNC obráběč/-ka kovů

Plný úvazek
Mzda
18 000 - 26 000 Kč
Referenční číslo
8-21-336611
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste čerstvý absolvent z oboru Obrábění nebo máte s obráběním min. 2 roky zkušenost ? Orientujete se v technické dokumentaci ? Práce na směny pro vás není překážkou ? Pak hledáme právě vás !

Požadavky
  • SŠ v oboru obrábění nebo praxe 2 roky jako obráběč
  • znalost obrábění na soustruhu, frézce, popřípadě jiném typu obráběcího stroje
  • Dovednost čtení technických výkresů, manipulace s měřícími prostředky - posuvka, mikrometr...
  • Ochota práce na směny - pravidelný 8 hodinový provoz od pondělí do pátku
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní přiopojištění ve výši 3 % z měsíční hrubé mzdy
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování - na výběr teplé jídlo nebo stravenky
  • kulturní a sportovní akce pořádané firmou a odborovou organizací