CNC OBRÁBĚČ OLOMOUC 45000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-18-385885-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výroba v Olomouci ocení zkušeného obráběče na CNC soustrzích nebo CNC centrech.

O co se jedná:

  • Obsluha CNC více-osých obráběcích center a CNC soustruhů
  • Výroba dle výkresové dokumentace poskytnuté zákazníkem
  • Měření a kontrola kvality obrobených dílců během procesu
  • Příprava obráběcích nástrojů a seřízení stroje
  • Denní údržba stroje
  • Třísměnný provoz 7,5 hod/ pouze PO-PÁ
Požadavky
  • SOU, SŠ technického zaměření – obor Mechanik seřizovač CNC strojů, Obráběč kovů nebo praxe v oblasti CNC
  • Zkušenost s CNC třískovým obráběním
  • Čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly
Benefity
  • Zajímavá mzda, přímo úměrná vašim zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu ve výši 3 Kč/km (bydliště-pracoviště-bydliště)
  • Nadstandardní příplatky za směny
  • Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy
  • Pololetní bonus ve výši až 5000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění ve výši 666 Kč měsíčně po ZD
  • Stravenky ve výši 120,- Kč
  • Příspěvek na občerstvení na pracovišti 200,- Kč
  • Denně čistý pracovní oděv-pereme sami
  • Práce není monotonní, zakázková výroba