Chtěli by jste pracovat jako montér potrubí?

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
3-21-334493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci v technickém směru? Rádi se neustále učíte a zlepšujete či čelíte výzvám?

Pak Vám nabízíme práci ve zajímavé strojírenské výrobě v Brně (10 min. od centra Brna).

Vaší náplní práce bude zejména příprava a montáž potrubních tras a potrubních rozvodů.

Jde o práci především na ranní směnu, výjimečně i odpolední.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadavky
  • SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
  • znalost technické dokumentace
  • znalost měřidel
  • manuální zručnost
  • praxi na obdobní pozici velkou výhodou
  • svářečský průkaz - metoda TIG - výhodou

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Benefity
  • zajímavá mzda s možností navýšení (28.000-30.000kč)
  • odborné vzdělávání, školení, osobní rozvoj
  • moderní prostředí
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravenky (100kč)
  • roční bonus
  • cafeterie

a další benefity