CheckPoint + F5 Konzultant | Odbroník Síťové Bezpečnosti |

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
118-16-401768-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do české vývojové firmy hledáme nadšence do oblasti síťové bezpečnosti. Máte v malíku technologie CheckPoint a F5? Chcete se podílat na návrhu bezpečnostní architektury? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Konzultace a návrh bezpečnostní architektury
  • Podílet se na implementaci bezp. technologií (NGFW, WAF, EmailGW, WebGW, apod.)
  • Připravovat reporty
  • Podílet se na tvorbě projektové dokumentace
  • Starat se o svěřené zákazníky
  • Pomoc při realizování workshopů
Požadavky

Požadavky:

  • Znalost bezpečnostních technologií CheckPoint a F5
  • Ochota se vzdělávat a posouvat dál v bezpečnostních technologiích - Např Cisco
  • Zkušenost s prací se síťovými technologiemi (LAN, WAN, TCP/IP) - Úroveň CCNA
  • Analytické myšlení, ochota pracovat v týmu a začlenit se do kolektivu
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • Řidičský průzkaz
Benefity

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office dle domluvy
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Výběr ze široké škály benefitů formou Cafeterie (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál, Multisport karta…)
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit