CAD INŽENÝR | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 46 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-10-406728
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíš pracovat v Solid Works?

Čtení technické dokumentace máš v malíku?

Dokážeš dobře komunikovat nejenom s dodavateli a zákazníky, ale hlavně s kolegy napříč společností?

Baví tě komunikace v angličtině?

Pak je tu tedy jedna hezká pozice CAD INŽENÝR právě pro tebe :)

Tvým úkolem bude:

  • Tvorba výrobních výkresů a modelů výrobků
  • Vývoj stávajících produktů s ohledem na úsporu materiálu a výrobního času
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli při řízení změn
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Spolupráce s konstruktéry, mechaniky, inženýry ve všech odděleních
  • Řízení prototypového produktu přes všechny fáze implementace až po výrobu
  • Spolupráce na designu nových produktů
  • Spolupráce s oddělením technologie a kvality výroby
  • Tvorba dokumentace pro jednotlivá pracoviště dle rozsahu jejich pozice
  • Vedení a revize dokumentace
  • Lean metodologie a vizualizace
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ - technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe
  • Velmi dobrá znalost práce v Solid Works
  • Angličtina úroveň B2 (každodenní komunikace)
  • Ochota cestovat na služební cesty 10 -15 % času.
Benefity

22 dní dovolené.

Stravenky 120 Kč

Firemní jídelna

Bonus za docházku

Pružná pracovní doba

Bonus za dopravu