CAD DESIGNER | i pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-10-404994-3
Popis pozice

Orientuješ se v CAD softwaru? Angličtina na denní bázi pro Tebe není žádný problém? Rád\a by ses zapracoval/a ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!

Jako CAD designer budeš mít na starosti:

  • Tvorbu 3D výrobní dokumentace v CAD softwaru
  • Technickou podporu a spolupráci s kolegy z nákupu, logistiky, výroby, kvality a engineeringu
  • Tvorbu nových nebo zlepšujících -konstrukčních specifikací produktů, s tím spojené příslušné dokumentace
  • Návrh a konstrukce produktů
  • Projekty na zlepšování a optimalizaci procesů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně spojené s konstrukcí)
  • Zkušenost s 3D modelováním
  • Praxe se SolidWorks, SolidEdge nebo Unigraphic
  • AJ na úrovni B2
Benefity
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • další vzdělávání
  • školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ
  • nástup možný ihned nebo dohodou