CAD Designer

Referenční číslo
8-10-109408
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nadnárodní společnosti hledámme CAD specialistu. Pokud máš znalosti AutoCadu nebo CATII, tak si tím pravým uchazečem.

  • vytváření konstrukčních návrhů/výkresů (od dílů po celé jednotky) v AutoCadu nebo v CATII
  • úpravy existujících výkresů
  • vkládání dat do systému
  • technická podpora ostatním oddělením
  • spolupráce na více projektech zároveň
Požadavky

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe v konstrukci min. 2 roky podmínkou
  • praktická zkušenost s AutoCad nebo CATIA (SolidEdge, Works výhodou)
  • komunikativní znalost AJ
  • technická znalost AJ podmínkou
  • nástup možný ihned
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení