CAD DESIGNER

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-348735
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníme konstruktéra který touží po menší rodinné firmě, dobrém technickém zázemí a vzdělávání se v oboru konstrukce. Pokud jste to vy, zašlete nám svůj životopis.

Čeká na vás:

  • vývoj a konstrukce strojů, automatických linek
  • spolupráce na nových projektech
  • práce v 3D konstrukčních programech
Požadavky
  • vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost angličtiny nebo němčiny (musíte se umět domluvit)
  • znalost 3D konstrukčního programu
  • 3D myšlení a představivost
Benefity
  • dovolená 4 týdny + další dny za odpracované roky
  • proplácení přesčasů, popř. vybrání v podobě dovolené
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • motivační odměny za odpracované období
  • stravenky
  • hlídání dětí