C++ Software Engineer | FULL REMOTE |

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-16-404860-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vývojový tým hledá vysoce kvalifikovaného softwarového inženýra se zkušenostmi v C++, který by přispěl k nejnovějším projektům. Jako člen dynamického týmu budete mít příležitost pracovat na špičkových softwarových řešeních pro inženýry.

Zajímá vás využívání C++ k řešení složitých inženýrských výzev a přispívání ke špičkovým softwarovým řešením?

Prosperujete v prostředí spolupráce, kde úzce spolupracujete s týmy napříč funkcemi na přetváření inovativních nápadů na realitu?

Jste nadšeni neustálým učením se, sledováním průmyslových trendů a aplikací nejnovějších technologií k vylepšení procesů softwarového vývoje?

Náplň práce:

  • Přispívat k novým vývojovým projektům na základě požadavků klientů a tržních trendů.
  • Udržovat a vylepšovat existující softwarové produkty.
  • Implementovat agilní principy vývoje a SCRUM metodologii.
  • Spolupracovat na návrhu architektury nových modulů.
  • Úzce spolupracovat s analytiky, testery a týmy zákaznické podpory.
  • Provádět úpravy, refaktoring a řešit změny v aplikaci.
Požadavky

Zkušenosti a technická zdatnost:

  • Solidní zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úkolů.
  • Pokročilé znalosti v C++ a odbornost v objektově orientovaném programování.
  • Znalost vývoje v MS Visual Studio.
  • Znalost STL (Standard Template Library).
  • Plynulá znalost angličtiny.

Výhodou: Znalost MFC, COM a GIT

Vzdělání:

Vysokoškolský diplom nebo ekvivalentní praxe

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možná remote spolupráce
  • 3 Sick days
  • Stravenky 90 Kč
  • Jazykové kurzy
  • Certifikace a školení