C# Senior Developer systému pro logistiku

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375502
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného C# vývojáře pro náš systém zaměřený na logistiku ve firmách, který našim zákazníkům vyvíjíme i upravujeme na míru.

Vaši náplní práce by byl návrh, vývoj, vylepšení a údržba stávajících i nových aplikací / funkcí. A také spolupráce s obchodními analytiky.

Součástí Vaší práce bude také studium a analýza částí systémů, příprava vývojových diagramů systému a logických diagramů k popisu stávajících a navrhovaných operací, kontrola kódu, testování, odstraňování problémů, ladění a dokumentace.

Budete součástí projektového týmu a některé projekty budou pod Vašim vedením a povedete menší tým vývojářů.

Možnost spolupráce z velké části formou Home Office.

Nutná dobrá znalost anglického jazyka.

Požadavky
  • Velmi dobrá znalost .NET a MS SQL databáze
  • Zkušenosti s vývojem klientských aplikací včetně dovedností v oblasti designu a programování
  • Zkušenosti s vývojem ASP.NET / Web Forms, EXT.NET / ExtJS, MS Entity FrameWork, MS SQL Server, WCF, SQL Server Reporting Service
  • Zkušenosti se C #, Javascript, Transact-SQL
  • Dovednosti v oblasti vývoje mobilních aplikací výhodou
  • Analytické schopnosti a zkušenosti s řešením problémů
  • Plánovací a organizační schopnosti
Benefity

25 dní dovolené

3 sick days

Stravenková karta

Příspěvek na dopravu

Občerstvení na pracovišti

Multisport karta

Příspěvek na penzijní připojištění