C++ Developer pro oblast telekomunikací

Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-351914
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně hledáme někoho se zájmem o oblast telekomunikací, kdo by měl na starost stěžejní projekt, který se využívá pro řízení železniční dopravy. Toto telekomunikační zařízení, používají dispečeři pro řízení drážního provozu na tratích. Máš zájem pracovat na vývoji komunikačního terminálu pro tisíce lidí? Umíš česky a nebojíš se denně používat angličtinu? Možná jsi ten, koho hledáme. :)

Co budeš dělat?

  • podílet se na vývoji celého produktu
  • věnovat se vývoji od analýzy přes návrh a vývoj nových funkcí až po testování a dokumentaci
  • na vývoj budeš využívat Visual Studio
  • komunikovat anglicky se zahraničním klientem

S čím budeš pracovat?

  • Visual Studio
  • C++
  • JSON
  • rabbitMQ
  • XML
  • HTTP
  • WebSockets
  • podpůrné nástroje: SVN, GIT, ANT, JIRA
Požadavky
  • středoškolské vzdělání
  • motivace pro práci na dlouhodobém projektu
  • chuť se učit nové věci
  • pokročilé znalosti C++
  • dlouhodobé kušenost s vývojem rozsáhlé aplikace
  • velkou výhodou je znalost MFC, SIP a německého jazyka
  • komunikativní čeština a angličtina podmínkou
  • zájem o IT obor
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • stravenky 100 Kč
  • homeofficy
  • multisportka
  • příspěvek za doporučení zaměstnance
  • čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • společné sportovní aktivity a teambuildingy
  • občerstvení na pracovišti