C# DEVELOPER | OSTRAVA

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
4-16-394439-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ať už jsi už zkušený TOP profík, nebo se tím TOP profíkem chceš teprve stát a máš velký potenciál a vývoj Tě baví! Ovládáš C#/.NET? Znáš databáze jako je MS SQL/ SQLite? A domluvíš se anglicky?

Přesně TEBE chceme v našem týmu!

Staň se součástí úspěšné mezinárodní společnosti se sídlem v Ostravě.

Náplň práce:

U nás si můžeš vybrat na čem budeš pracovat!

  • projekt v oblasti bezpečnosti, životního prostředí a financí v oblasti průmyslu
  • projekt pro námořní přepravu - systém pro automatizaci kontejnerových překladišť
  • projekt zaměřený na bezpečnost v ropném a chemickém průmyslu

A dalších až 200 projektů v pipeline!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na úrovni min. B2
  • zkušenost s vývojem a databázemi min. 3roky
  • komunikativnost
  • ochota učit se novým technologiím

Uvítáme:

Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce na home office
  • roční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost účastnit se špičkových projektů v různých oblastech průmyslu
  • praktické využití anglického jazyka v praxi
  • kariérní rozvoj
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)