C# DEVELOPER | 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-404308-4
Popis pozice

Máš zkušenosti s vývojem v C# a .NET? Baví tě i vývoj HW a jeho propojení se SW? Komunikuješ bez problému anglicky?

V tom případě pro Tebe máme zajímavou příležitost!

Pro společnost na Zlínsku hledáme novou posilu do menšího vývojového týmu. Budeš součástí vývoje zajímavé technologie, která je využívána v dopravě po celém světě!

Budeš pracovat primárně na vývoji backendové části SW ve spolupráci s kolegy z vývoje a testovacího oddělení. Na starost dostaneš rozvoj serverové části business logiky aplikací - aktuálně Windows služby, v budoucnu přechod na Linux. Projekty jsou jak české tak i velké nadnárodní, nudit se určitě nebudeš.

Požadavky
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenost s programováním v .NET a C#
  • znalost databáze MS SQL (výhodou hlubší znalost, optimalizace dotazů) a EntityFramework
  • znalost REST a SOAP API
  • zájem o vývoj nového HW (ovladače)
  • znalost angličtiny na aktivní úrovni pro komunikaci se zahraničními partnery
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • vzdělávací kurzy a školení (výuka angličtiny)
  • firemní notebook a telefon