C# Developer

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378629
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád výzvy? Co takto vývoj mobilní aplikace pro monitoring zdravotního stavu, aby to lekaři měli o to jednodušší. Pokud ano, tak se mi ozvi.

Co budeš dělat:

  • Analyzovat zákaznické požadavky na chování aplikace
  • Konzultovat požadavky a navrhovaná řešení se zákazníkem či s ostatními členy týmu
  • Navrhovat vhodné řešení a implementovat jeho finální verzi v jazyce C#
  • Code review implementací ostatních členů týmu
  • Zkoušet funkčnost Tvou navrženého a vytvořeného řešení
  • Opravovat chyby zjištěné při testování anebo při praktickém používání aplikace
  • Více informací u mě
Požadavky
  • Znalost vývoje v jazyce C#

Co bys měl znát/umět:

  • Komunikativní AJ se zaměřením na technickou znalost
  • Výhodou: znalost vývoje v Xamarin, JS, XSLT
Benefity
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays
  • stravenky 100 Kč
  • čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • 5 dní placeného studijního volna
  • Mulstisportka
  • AJ