C++ developer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378625
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl bys posílit nový tým pro digitální transformaci a industrializaci na pozici vývojáře v C++? Tak se ovi.

Co budeš dělat:

  • Vývoj softwaru pro validaci a verifikaci algoritmů a systémů
  • Správa a úpravy implementovaných řešení
  • Provádění kontrol specifikací, Software Design Reviews, Peer Code Reviews
  • Integračních a systémových testech
  • Prezentace výsledků testů interně a zákazníkovi
Požadavky
  • VŠ vzdělání: Software, Computer Science, nebo příbuzný obor
  • Pokročilou dovednost v programování C++
  • Zkušenost s verzovacími a ticketovými systémy
  • Zkušenost s návrhem požadavků
  • Komunikativní AJ
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Firemní jídelnu
  • Stravenky a flexipassy pro volný čas
  • Finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy
  • Parking pro zaměstnance
  • Fitness a venkovní hřiště
  • Penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy