Byznys Analytik pro Grafton :-) CENTRUM PRAHY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-358430
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budeš analyzovat procesy v naší firmě, komunikovat s pobočkami v různých zemích, jednou za rok se pojedeš podívat, jak to reálně na pobočkách vypadá.

Pomůžeš nám změnit stávající desktopovou aplikaci na webovou a mobilní.

Budeš řídit změny také projektově.

Vývoj jedeme agilně, pracujeme s Jirou. Určitě se Ti bude hodit alespoň základní znalost SQL a UML diagramů.

Chceš vědět více? Pošli mi svůj životopis :-)

Požadavky
  • zkušenosti s byznys analýzou a procesů s ní spojenými
  • analytické myšlení
  • komunikativnost
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • práce z domova
  • smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky
  • multisportka

a mnoho dalšího