Byznys Analytik

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-358479
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme do úspěšné firmy zabývající se operativním leasingem aut zkušeného Byznys Analytika.

Máme interně upravené CRM MS Dynamics a ERP a potřebujeme pomoct s návrhem a řízením dalších změn a úprav.

Máš s tím už zkušenost a mluvíš obstojně anglicky? Pošli nám svůj životopis.

Požadavky
  • zkušenosti na pozici Byznys Analytika 5 a více let
  • zkušenosti s ERP a CRM systémy
  • zkušenosti s projektovým vedením
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních bonusů
  • Zajímavé prostředí zahraniční společnosti a přitom přátelská rodinná firma
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Kurzy angličtiny zdarma (v pracovní době, na pracovišti 2x týdně 60 min.)
  • Rozvoj a další vzdělávání (individuální přístup na základě individuálního rozvojového plánu)
  • Karta MultiSport nebo příspěvek na sport či relaxaci ve výši 6 000 Kč ročně
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Dny zdravotního volna
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Možnost účastnit se sportovních a jiných akcích spojených s naším nadačním fondem