Commercial Dispatcher |ENERGY SYSTEMS | 90 - 100 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
134-16-401325-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako business operations engineer budeš součástí teamu Trading Systems Operations, který poskytuje systémovou a analytickou podporu našim traderům, dispečerům a risk manažerům. Budeš se podílet na analýze ad-hoc business požadavků našich kolegů, budeš analyzovat interní data i procesy a přizpůsobovat interní IT systémy rozvíjejícím se obchodním aktivitám. Zblízka uvidíš, jak vypadá denní rutina mezinárodní tradingové společnosti a jak se řídí provoz elektráren.

Co budeš u nás dělat?

  • Navrhovat a implementovat navržené změny do interních procesů a systémů (CTRM, systém pro podporu dispečinku, datový sklad tradingových dat, …)
  • Podílet se na rozvoji tradingových systémů ve fázi business analýzy (např. vstup na nový trh)
  • Analyzovat požadavky a potřeby našich traderů, dispečerů a risk manažerů
  • Poskytovaní návrhů na zlepšení funkcionalit systémů
  • Poskytovat ad-hoc operativní podporu businessu
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • Jsi analyticky zdatný, konstruktivní a rád hledáš řešení problémů
  • Rád bys pronikl do problematiky tradingu a do specifik energetických trhů, anebo tyto zkušenosti již máš
  • Jsi samostatný, proaktivní a komunikativní a nebojíš se výzev
  • Máš zkušenosti s business analýzou a se správou a konfigurací aplikačních systémů
  • Dodržuješ termíny a dokážeš věci dotahovat do konce
  • Máš komunikativní znalost angličtiny, budeš v denním kontaktů s mezinárodním teamem traderů

Co oceníme?

  • Máš předchozí zkušenosti z energetiky nebo komoditního obchodováni
Benefity

Co ti nabízíme?

  • Přátelský tým, který rád pomůže a poradí
  • Hezké kanceláře v samém centru Prahy
  • Kompetitivní mzdu a benefity
  • Možnost nahlédnut pod pokličku komoditního tradingu a pracovat s kolegy, kteří mají bohaté mezinárodní zkušenosti z této oblasti
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné certifikace)