Business Intelligence Manager

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
2-10-347273
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se manažer právě vznikajícího Business Intelligence týmu.

Bude zodpovědný za tým 4 lidí, vývoj výzkumných nástrojů nové generace pro analýzu dat využívajících strojové učení a pokročilé analýzy.

Naše firma je přední světový poskytovatel informací o trhu, poradenských služeb a akcí pro trhy informačních technologií, telekomunikací a spotřební techniky.

Pomáhá IT profesionálům, obchodním manažerům a investiční komunitě při rozhodování o nákupu technologií a obchodní strategii na základě faktů.

Celá naše skupina má více než 1100 analytiků a poskytuje globální, regionální a místní znalosti o technologických a průmyslových příležitostech a trendech ve více než 110 zemích po celém světě.

Náplň práce:

  • Sestavit a řídit agilní tým zodpovědný za rozvoj analýz na základě dat a analytických schopností. Zprostředkovat našim analytikům přístup k nově se objevujícím technologiím a inovativním metodám průzkumu trhu.
  • Vytvářet architektury dolování a analýzy dat, standardy kódování, statistické vykazování a metodiky analýzy dat.
  • Vedení integrace nových zdrojů dat do stávajícího výzkumného procesu a proprietárních systémů.
  • Práce napříč jednotlivými odděleními na definování metrik, pokynů a strategií pro efektivní využití algoritmů a dat.
  • Podporovat zavádění nových produktů, které shromažďují a vizualizují data z různých zdrojů.
  • Budujte průzkumné projekty výzkumu a vývoje, včetně těžby dat, strojového učení a pokročilé analýzy
Požadavky
  • VŠ z matematiky, informatiky, statistiky nebo správy informací
  • 3-4 roky zkušeností na manažerské pozici v oblasti správy dat, analýzy nebo funkcí souvisejících s problémy analýzy dat
  • Dovednost používat Python, NLTK, AWS, SQL, JavaScriptu, HTML / CSS
  • Silné dovednosti v oblasti řízení týmu a spolupráce
  • Praxe v řízení projektů a se schopností řídit více projektů současně
Benefity
  • týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 3 dny placeného zdravotního volna
  • Multisport karta
  • Home Office
  • Stravenky 100 Kč
  • Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně