Business Intelligence & Data Specialist

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-15-375265
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do týmu hledáme zkušeného BI specialist, který má vášeň pro analýzy, reporty, komunikaci v rámci firmy i s externími klienty.Co budeš dělat?

  • Analýza obchodních požadavků a vytvoření koncepce řešení a technického designu v rámci projektů vývoje systémů a aplikací Business Intelligence (BI),
  • Návrh, implementace a vývoj reportů ve stávajícím řešení reportingu založeném na technologii SAP Business Objects, MS Reporting Services a technologii Power BI
  • Návrh, implementace a vývoj zpracování dat (ETL) pomocí MS Integration Services v CEE,
  • Příprava mechanismů automatického importu a aktualizace pojištěné databáze na základě obchodních požadavků pomocí MS SQL Serveru
  • Spolupráce s interními a externími klienty v různých fázích realizace projektu
Požadavky

Co budeš dělat?

  • 3-5 let zkušeností se psaním složitých dotazů pomocí T-SQL
  • Zkušenosti s platformou SAP Business Intelligence (Business Objects Web Intelligence, Information Design Tool)
  • Zkušenost s MS Reporting Services a / nebo technologií MS Azure by byly výhodou
  • Schopnost pracovat pod časovým tlakem
  • Dobré komunikační dovednosti - angličtina a čeština
Benefity
  • Finanční bonusy
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč od prvního dne
  • Roční cestovní pojištění zdarma pro Evropu
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na HO
  • MultiSport / SODEXO Flexi Pass karta
  • Důchodové pojištění
  • E-learningové kurzy