Business Intelligence Consultant

Referenční číslo
16-15-366930
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti Business intelligence a ETL, alespoň rok praxe s databázemi jako jsou MySQL, MS SQL či Oracle?

Přidej k tomu velmi dobrou znalost angličtiny v psané i mluvené formě a jsi přesně ten/ta kterého/kterou hledáme!

Do softwarové společnosti působící na trhu 20let, vyvíjející softwarové produkty pro zahraniční zákazníky hledáme kandidáty na pozici: Business Intelligence Consultant.

Požadavky
  • alespoň 1 rok zkušeností s Business intelligence (reporty, dashboardy) nebo s ETL
  • alespoň rok praxe a dobrá znalost databází (např. Oracle, MS SQL, MySQL, Postgres)
  • velmi dobré komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce (psaná i mluvená forma)
  • samostatnost, chuť se učit
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
  • Až 30 dní dovolené
  • Výuka jazyků v pracovní době
  • Firemní školení
  • 13. plat
  • Sick day
  • Relokační balíček
  • Benefitní systém formou „cafeteria“