BUSINESS ANALYTIK | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-15-406747-1
Popis pozice

Do velké rostoucí firmy na českobudějovicku hledáme BUSINESS ANALYTIKA.

Umíte identifikovat slabá místa v datech a navrhnout zlepšení? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak hledáme právě vás!

Co by bylo vaší náplní práce:

  • Realizace rozsáhlé analýzy dat
  • Rozpoznávání nedostatků a slabých míst v datech
  • Dodávání relavantních a operativních informací pro podporu rozodování v organizaci
  • Manipulace s velkými objemy dat
  • Identifikace a interpretování trendů v datech
  • Ověřování předpokladů a hyypotéz přostřednictvím dat
  • Vytváření vizualizací dat pro lepší porozumění
  • Prezentování výsledků analýz a doporučení v přehledné formě

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Povědomí o Power BI, Power query
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plně hrazené závodní stravování
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty