BRUSIČ/ 3 směny/ Strakonicko / 30 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-21-342889
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nebojíš se práce ve výrobě na 3 směny? Přijď to zkusit k nám. Vše tě naučíme, stačí ti chuť do práce.

Tvým úkolem bude zabrušování kovových dílů ruční úhlovou bruskou a zalešťování. Práce je ergonomicky uzpůsobena v pohodlné výšce pasu na pracovním stole.

Nabídneme ti slušnou výplatu nástupní mzda dle tvé předchozí praxe mezi 26-28 000Kč/měs., po zapracování 30 000Kč/měs. bez přesčasů. K tomu všemu 13. a 14. mzda a další zajímavé benefity.

Přesčasy dobrovolné.

Nabízíme ti jistotu zaměstnání a práce, jedná se o nabídku do KMENE firmy.

Přijď se k nám podívat a posuď sám.

Požadavky

ochota práce na 3 směny

práce vhodná pro muže (manipulace s díly/břemeny)

samostatnost, zručnost

zkušenosti s broušením výhodou, ale ochotně zaučíme i šikovné nováčky

Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní/životní pojištění

příspěvek na dopravu do zaměstnání

dotované závodní stravování