BRIGÁDA ve výrobě - od 140 Kč a bonusy!

Druh pozice
Brigáda
Mzda
140 - 168 Kč
Referenční číslo
3-18-382801
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete si přivydělat nebo hledáte brigádu ke studiu? Neváhejte se ozvat!

Co bude Vaší náplní práce?

  • obsluha strojů
  • kompletace komponentů
  • kontrola komponentů
  • balení a testování komponentů

Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna) - doprava z BRNA zajištěna!

NÁSTUP: 4.10., 11.10., 18.10. a později

PRAVIDELNÉ SMĚNY dle rozvrhu směn - 2 dny denní, 1 den volna, 2 dny noční a 3 dny volna - je nutno dodržovat a odpracovat dle rozvrhu alespoň 1 MĚSÍC, poté se dá domluvit na směnách dle Vaší potřeby.

Požadavky
  • plnoletost
  • možnost odpracovat alespoň měsíc dle rovrhu směn
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • zájem o dlouhodobější spolupráci
Benefity

Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY:

  • příplatek za noc 14 Kč/hod
  • příplatek za víkend 14 Kč/hod
  • příplatek za svátek 140 Kč/hod

+ motivační bonus 7000 Kč za každých 20 odpracovaných směn (do 30.9.)

DALŠÍ BENEFITY:

  • příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • příspěvek na závodní stravování přímo v práci
  • stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontakt! Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a probereme veškeré podrobnosti. :)