BRIGÁDA v čisté výrobě 130 Kč/hod

Druh pozice
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
3-18-365704
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní brigádu v průběhu roku bez stresu a s pevnou pracovní dobou? A Nebo jen dočasnoum, protože jste přišli o zaměstnání díky COVIDU?

Tak nabízíme brigádu v jedné z výrobních firem v Brně ve Slatině s perfektní dostupností MHD.

Jedná se práci s optickými vlákny a kabely. Jednoduchá manuální činnost kterou zvládne téměř každý.

Práce je v klidném a čistém prostředí, nejedná se o pásovou výrobu.

Jedná se o práci ve 2 - 3 směnném provozu, který je nutné dodržovat

130 Kč/hod + 15% příplatek za noční směny

Požadavky
  • Žádné specifické, vše Vás naučíme
  • Ochota zapojit se do 2 nebo 3 směnného provozu (6-14; 14-22; 22-6)
  • Min. věk 18 let

A samozřejmě být spolehlivý, do práce musíte chodit minimálně 4x týdně!

Benefity
  • stabilní brigáda
  • 130 Kč/hod
  • zajimavá životní zkušenost